Vali, hâl esnafıyla bir arada
  1. Anasayfa >
  2. >
  3. Vali, hâl esnafıyla bir arada
    img

Vali, hâl esnafıyla bir arada

, Sayı : 37 

HER DAİM ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ
Her daim esnafımızın yanında olduğunu ifade eden ve ziyarete ilişkin bir değerlendirmede bulunan Vali Tuncay Sonel, "Güzel Ordumuzda iş, aş üreten, istihdam sağlayan, ülkemize katmadeğer oluşturan iş dünyamızın değerli insanlarını fırsat buldukça ziyaret ederek, onları daha yakından tanımaya ve ticari faaliyetleri hakkında bilgi edinmeye çalışıyoruz. İşdünyamızda, esnafarımız önemli bir yere sahiptir. Onların dertlerini, sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini yerinde görmek, çözüm üretmek bizim görevimiz. Ayrıca, esnafarımızla yapmış olduğumuz güzel muhabbetler bize de keyif veriyor. Onlar iyi olursa, biz de iyi oluruz" diye konuştu. Vali Tuncay Sonel, Sebze ve Meyve Hali içerisinde yer alan ve Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Buharalı Şakir Efendi Aşevi'ni de ziyaret ederek, burada verilen hizmet hakkında yetkililerden bilgi aldı. Vali Tuncay Sonel'in Sebze ve Meyve Haline yapmış olduğu ziyarete, Ordu Büyükşehir Belediyesi Hal Müdürü Metin Kaya, Altınordu Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derne- ği Başkanı Savaş Şimşek, OTSO Meclis Üyesi Birol Akgül de eşlik etti.

VALİ, HAL ESNAFIYLA BİR ARADA
Ordu Valisi Tuncay Sonel, Altınordu ilçesi Karapınar Mahallesi?nde bulunan Sebze ve Meyve Hali esnafıyla bir araya geldi.
Organize Sanayi Bölgesi'nin yanında yer alan ve Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Sebze ve Meyve Hali'nde faaliyet gösteren 25 komisyoncu esnafını tek tek ziyaret eden Vali Tuncay Sonel, komisyoncu esnafının hal ve hatırını sordu. Işleri hakkında bilgi aldı. Hal esnafına hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileğinde bulunan Vali Sonel, esna?arın ısınmak amacıyla yaptığı ateş etrafında hal esnafıyla samimi bir ortamda sohbette bulundu. Dertlerini, sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.
Vali Tuncay Sonel'i iş yerlerinde gören Sebze ve Meyve Hali esnafı, ?Sayın valim, sizleri takip ediyoruz. Sürekli esna?arımızı ziyaret ediyorsunuz. Sabahın 5'in de balıkçı haline gitmiştiniz. Bugün de sizleri burada görmek, bizleri çok mutlu etti. Ayrıca, yetim ve öksüz çocuklarımıza yapmış olduğunuz yardımları gördük. Ondan da çok mutlu olduk.
Buraya kadar gelerek, halimizi, hatırımızı sormanız, inanın bu salgın döneminde bize moral oldu. Allah sizlerden razı olsun. Ordu?muzun valisi işte böyle olmalı. Sizinle gurur duyuyoruz" diyerek, duygularını dile getirdiler
img

Sayın ziyaretçimiz, bu sayfada yer veremediğimiz diğer fotoğraflar, video, yazı ve benzeri içeriği görüntülemek için

Yorum

    Henüz bir yorum yapılmamışYorum Gönder